Kast Design

 Kast Design
ARCHITEKTKI
KAST DESIGN to prężna pracownia projektowa prowadzona przez trzy przyjaciółki: Magdę Miętkę, Karolinę Sterkowicz i Kasię Kaliczkę. Firma z siedzibą w Paryżu i Katowicach powstała w 2013 roku i specjalizuje się w aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz przestrzeni komercyjnych na terenie Francji oraz całej Europy.
19
LOKALIZACJA
Katowice, Paryż
KONTAKT
contact@kast-design.com TEL.: +48 739 696 028
Ulubiony pomysł... Rezygnowanie z podziałów na korzyść otwartej, multifunkcjonalnej przestrzeni życiowej, w której każdy z domowników znajdzie swoje miejsce. Gra naturalnych materiałów oraz modułowych rozwiązań, podkreślająca indywidualny charakter każdej inwestycji.
Najprostszy pomysł... Farba żywiczna do malowania kafelków lub mebli zmieni w mgnieniu oka przestarzałe wnętrze. I to bez generowania wielkich kosztów. Metamorfozę można wykonać samemu, bez pomocy fachowców. Zabawa oświetleniem, dzięki której samodzielnie stworzymy pożądaną atmosferę.
Najgorszy pomysł... Próba stworzenia pałacowej atmosfery w nieodpowiedniej przestrzeni, np. w mieszkaniu w bloku albo łączenie zbyt dużej ilości kolorów we wnętrzu.
Wczytywanie rekomendacji...