Katarzyna Kraszewska

 Katarzyna Kraszewska
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz jest firmą specjalizującą się w architekturze wnętrz, jak również w architekturze i wzornictwie przemysłowym. Pracownia ma siedzibę w Warszawie i działa od 2004 roku.
35
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
k.kraszewska@kraszewska.com.pl TEL.: +48 607 069 946
Ulubiony pomysł... Funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni i ubranie jej w jak najlepszy design pasujący do przestrzeni i oczekiwań klienta. Ważne jest też wykończenie wnętrza przez sprawdzonych wykonawców, dzięki czemu będzie ono zgodne z projektem, a nie tylko nim inspirowane. Użycie naturalnych materiałów. Każde wnętrze z czasem zestarzeje się, ale nawet postarzały kamień czy drewno będą wyglądały znacznie lepiej niż plastik i panele.
Najprostszy pomysł... Im prościej tym lepiej. Zbyt dużo pomysłów w jednym wnętrzu to błąd. Skupmy się na 2-3 ciekawych elementach i pozostawmy im neutralne tło, aby miały szansę zaistnieć we wnętrzu.
Najgorszy pomysł... Styl nieadekwatny do charakteru budynku. Na przykład styl bardzo bogaty, ze złoceniami w mieszkaniu w bloku lub nowoczesny hightech w domu typu dworek polski.
Wczytywanie rekomendacji...