KAZA Interior Design

 KAZA Interior Design
PROJEKTANTKI WNĘTRZ
Pracownię KAZA Interior Design tworzą dwie projektantki: Eliza Wojtasiewicz i Katarzyna Olejarz. Firma z siedzibą w Kielcach działa od 2006 roku. Poza projektowaniem wnętrz prywatnych domów i mieszkań zajmuje się również architekturą oraz tworzy projekty przestrzeni biurowych i obiektów użyteczności publicznej, takich jak hotele, sklepy, kawiarnie, przychodnie i ekspozycje.
13
LOKALIZACJA
Kielce
KONTAKT
info@designkaza.com TEL.: +48 502 565 809, +48 515 154 466
Ulubiony pomysł... Lustra. Powiększają, odbijają światło, zmieniają przestrzeń. Sprawdzą się w każdym wnętrzu. Do eleganckiego idealne będzie takie w wytwornej ramie, w nowoczesnym sprawdzi się duża gładka tafla, a w industrialnym – lekko zmatowione.
Najprostszy pomysł... Obraz. Skupia wzrok i nadaje odpowiedni ton całemu wnętrzu, w zależności czy jest to abstrakcja, portret czy współczesna grafika. Ten element jest zawsze pięknym wykończeniem całej aranżacji.
Najgorszy pomysł... Wprowadzenie zbyt wielu pomysłów w jednym miejscu. Nawet jeśli każdy z osobna jest fajny, wszystkie razem mogą stworzyć wrażenie chaosu. Mniej naprawdę znaczy więcej.
Wczytywanie rekomendacji...