KK Architekci

 KK Architekci
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Właścicielką pracowni KK Architekci jest Katarzyna Kosiorek – architektka z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w łódzkich i warszawskich pracowniach projektowych, absolwentka Politechniki Łódzkiej na wydziałach: Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska oraz Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów. Pracownia działa w Łodzi od 2014 roku.
28
LOKALIZACJA
Łódź
KONTAKT
biuro@kkarchitekci.pl TEL.: +48 696 039 763
Ulubiony pomysł... Maskownica przysufitowa wykonana z płyty g-k zamiast tradycyjnej plastikowej osłony szyny sufitowej. Pomalowanie jej w kolorze sufitu pozwala zniwelować ewentualne różnice w odcieniach oraz w bardzo estetyczny sposób wykończyć sufit. Mięsiste zasłony typu blackout. Tapicerowane wezgłowie łóżka – naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie zarówno w kwestii wizualnej, jak i funkcjonalnej.
Najprostszy pomysł... Zrezygnuj z dekoracyjnych drzwi wewnętrznych na rzecz gładkich, bezprzylgowych. Wnętrze nabierze spokoju i harmonii. Pomalowanie jednej ściany albo ściany i sufitu na inny kolor niż pozostałe nada wnętrzu charakteru. Duże lustro to zawsze dobry pomysł - nawet w najmniejszej łazience potrafi zdziałać cuda.
Najgorszy pomysł... Sufity podwieszane w wyszukanych, wręcz „tortowych” formach. Rozbudowane kabiny prysznicowe, które bardziej spełniłyby się w roli statku kosmicznego niż praktycznego prysznica.
Wczytywanie rekomendacji...