Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz

 Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Klaudia Tworo Projektowanie Wnętrz to prężnie rozwijająca się pracownia, która powstała w 2013 roku. Zespół studia tworzą doświadczeni architekci i projektanci wnętrz.
35
LOKALIZACJA
Łódź
KONTAKT
biuro@klaudiatworo.com TEL.: +48 792 909 644
Ulubiony pomysł... Skupiam się na funkcjonalności i wykorzystaniu każdej wolnej przestrzeni na różnego rodzaju schowki i miejsca do przechowywania, które szczególnie w mniejszych mieszkaniach są bardzo potrzebne. Staram się, aby projektowane wnętrza były tłem dla dodatków w dowolnej kolorystyce. Na ogół kolory szybko się nudzą. Dużo łatwiej jest wymienić np. żółte ręczniki i dozownik do mydła na czerwone, niż skuwać ze ściany żółte płytki, bo nie będą nam pasować do czerwieni, na którą akurat mamy ochotę.
Najprostszy pomysł... Jeśli nie chcemy inwestować w kapitalny remont, a nie możemy już patrzeć na płytki w łazience, wystarczy pomalować je specjalną farbą do płytek, a fugę wyczyścić i uzupełnić. Nudną pustą ścianę warto wypełnić kompozycją ozdobnych ramek, nawet bez zdjęć czy obrazków. Wysłużony porysowany stół z drewna zyska nowe życie, gdy go wyszlifujemy i po dokładnym oczyszczeniu pomalujemy lakierem.
Najgorszy pomysł... Ciemne ściany lub sufity w małym, niskim i niedoświetlonym przedpokoju bądź wiatrołapie. Taki zabieg zmniejszy optycznie całe wnętrze, a przebywająca w nim osoba będzie chciała się stamtąd jak najszybciej wydostać. Mówi się, że przedpokój to wizytówka domu czy mieszkania, więc powinien robić dobre wrażenie. Sufitowe kasetony - o ile w reprezentatywnych wysokich wnętrzach mają swój urok i sensowne zastosowanie, o tyle w typowych polskich mieszkaniach straszą i przyciągają zbyt dużo uwagi.
Wczytywanie rekomendacji...