zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

LOFT Magdalena Adamus

 LOFT Magdalena Adamus
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
LOFT to autorska pracownia Magdaleny Adamus. Biuro działa od 2012 roku w Sopocie.
41
LOKALIZACJA
Sopot
KONTAKT
kontakt@loft-ma.pl TEL.: +48 58 555 05 88 +48 58 555 96 85
Ulubiony pomysł... Unikam dzielenia przestrzeni na wiele małych pomieszczeń. W takim wnętrzu więcej jest ciągów komunikacyjnych niż miejsca dla mieszkańców. Rozwiązaniem, które lubię, są amfilady. Dzięki temu nie tracę miejsca na zbędne korytarze, a pomieszczenia stają się większe.
Najprostszy pomysł... Maskowanie niewygodnych elementów wnętrza lustrami. Na przykład jeśli nie można ustawić szafy inaczej jak tylko widocznym bokiem do wejścia, warto go ukryć pod lustrzaną taflą. Lustro o niestandardowych wymiarach można zamówić u szklarza. To nieduży wydatek, dzięki któremu bok szafy zniknie.
Najgorszy pomysł... Ustawienie muszli ustępowej naprzeciwko wejścia do łazienki jest niefortunne. Niespecjalnie lubię też narożne wanny.
Wczytywanie rekomendacji...