zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

LUUMO. Monika Gruszka-Ziółkowska

 LUUMO. Monika Gruszka-Ziółkowska
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Studio LUUMO. to autorska pracownia projektowania wnętrz założona w 2013 roku w Warszawie. Pracownię prowadzi Monika Gruszka-Ziółkowska, absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej.
27
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@monikagruszka.pl TEL.: +48 604 149 472
STRONA
www.luumo.pl
Ulubiony pomysł... Stałe elementy wnętrza, takie jak podłogi, płytki, zabudowy itp., zaprojektowane jako uniwersalna, ponadczasowa baza projektu, która w razie potrzeby pozwala na łatwe przeobrażenie wnętrza za pomocą mebli ruchomych, dekoracji czy dodatków, np. designerskiej lampy.
Najprostszy pomysł... Ogranicz ilość dekoracji, pochowaj nadmiar bibelotów wywołujących chaos i wrażenie bałaganu we wnętrzu. Umiar popłaca!
Najgorszy pomysł... Wnętrza oderwane od kontekstu, np. próba stworzenia klimatu starej kamienicy w nowoczesnym apartamentowcu. Z reguły wygląda to bardziej jak scenografia i podświadomie odczuwa się fałsz takiego miejsca.
Wczytywanie rekomendacji...