zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Makao Home

 Makao Home
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
MAKAO Home to studio projektowe założone w 2012 roku i prowadzone przez absolwentkę Politechniki Warszawskiej oraz kursów branżowych Karinę Maksimczuk.
44
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@MAKAOhome.pl TEL.: +48 668 174 374
Ulubiony pomysł... Podstawowym priorytetem przy projektowaniu jest dla mnie funkcjonalność. Cenię naturalne materiały i tkaniny. Drewno, kamień czy len są szlachetne i ponadczasowe. Lubię gdy efekt końcowy jest bezpretensjonalny i lekki, dlatego intuicyjnie mieszam style i łączę je w całość. Niebanalna lampa czy ciekawy obraz przy prostej spójnej bazie dodaje wnętrzom indywidualnego charakteru.
Najprostszy pomysł... Ulubione dekoracyjne przedmioty starannie wyeksponowane w wybranych miejscach. Warto stworzyć prostą funkcjonalną przestrzeń jako bazę, a jej charakter podkreślić dodatkami.
Najgorszy pomysł... Dziwne kształty podwieszanych sufitów. Poliestrowe firanki we wzorki. Połączenie ciepłego jasnego drewna z ciepłym odcieniem ściany – efekt najczęściej jest fatalny. Chłodny odcień ścian znacznie lepiej komponuje się z drewnem o ciepłym odcieniu.
Wczytywanie rekomendacji...