zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Make Again

 Make Again
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Pracownia projektowa Make Again została założona przez Agnieszkę Bancewicz­-Welc w 2015 roku. Poza projektowaniem wnętrz właścicielka firmy zajmuje się również home stagingiem.
31
LOKALIZACJA
Jelenia Góra
KONTAKT
projekt@makeagain.pl TEL.: +48 504 052 037
STRONA
makeagain.pl
Ulubiony pomysł... Utworzenie spójnej kolorystycznie, stonowanej bazy wystroju, któremu charakter nadadzą dopiero dodatki. Dzięki temu, przy niewielkich nakładach finansowych, to samo pomieszczenie można wykreować na wiele sposobów.
Najprostszy pomysł... Prostym pomysłem na urozmaicenie wnętrza jest sezonowa zmiana kolorystyki. Drobne zmiany w dodatkach, takich jak poszewki poduszek, zasłony, obrazki na ścianach, itp. Dzięki temu w naszych wnętrzach zawsze coś się będzie działo.
Najgorszy pomysł... Najgorszym pomysłem jest próba "wrzucenia" na siłę do wnętrza wszystkich przedmiotów, które nam się podobają. Kreowanie wnętrza to sztuka wyboru, często wymagająca pójścia na kompromis z samym sobą.
Wczytywanie rekomendacji...