Maria Tyniec Design Studio

 Maria Tyniec Design Studio
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Architekt wnętrz, malarka i dziennikarka. Wnętrzami zajmuje się od ponad 15 lat. Od 2008 roku prowadzi w Warszawie autorską pracownię architektury wnętrz.
26
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
mariatyniec@pro.onet.pl TEL.: +48 501 368 456
Ulubiony pomysł...

Dużo miejsca do przechowywania. Każdy projekt zaczynam od aranżacji szaf i schowków. Staram się, żeby były integralnymi elementem architektury, a nie wstawionymi i zagracającymi przestrzeń obcymi elementami.

Najprostszy pomysł...

Nie dodawać, a ujmować! Zwykle mamy wszystkiego za dużo. Ja też! Co można chowajmy. A jeśli mamy potrzebę barokowego przepychu, to zgromadźmy starannie wybrane elementy dekoracyjne ( kolekcje pamiątek, książki itp.) tylko w kilku miejscach w domu. Dookoła niech będzie pustka. Najlepiej, by były to miejsca ważne, zamykające perspektywę.

Najgorszy pomysł...

Szkodliwe jest przekonanie, że w małych wnętrzach powinno się umieszczać małe sprzęty. Zdanie - ta umywalka jest za duża do tak małej łazienki – wywołuje u mnie sprzeciw. Zawsze powtarzam, że w małych łazienkach nie myją się mniejsi ludzie. Problem małych wnętrz leży w złej organizacji przestrzeni, a nie w za dużych meblach.

Wczytywanie rekomendacji...