MECHANOFAKTURA

 MECHANOFAKTURA
ARCHITEKT WNĘTRZ
Pracownia Mechanofaktura powstała w 2005 roku w Żyrardowie. Jej główny projektant oraz założyciel pracowni, Robert Majewski jest absolwentem Wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP. Od 2015 roku posiada również dyplom inżyniera architekta.
38
LOKALIZACJA
Żyrardów
KONTAKT
pracownia@mechanofaktura.pl TEL.: +48 513 032 126
Ulubiony pomysł... Stary mebel w sterylnej, minimalistycznej przestrzeni czy kontrastowy kolor pulsujący we wnętrzu - nie mam jednego ulubionego pomysłu, stałego elementu gry. Zasady ergonomii oraz funkcjonalność to baza do połączenia z potencjałem miejsca i jego charakterem oraz usposobieniem właściciela. Odpowiednie proporcje są receptą na sukces.
Najprostszy pomysł... Zmiana koloru poduszek... na odpowiedni kolor, wzór, fakturę lub zawieszenie lustra, które powiększa optycznie przestrzeń, oprawionego w starą piękną ramę lub zajmującego całą ścianę. Wymiana samych frontów mebli kuchennych pozwoli nam cieszyć się nową kuchnią, nie narażając budżetu na ruinę. Pomysł dostosowany do sytuacji jest najlepszym i najprostszym pomysłem.
Najgorszy pomysł... Zmiana koloru poduszek... na nieodpowiedni kolor, wzór, fakturę. Zakup lustra, którego forma jest przytłaczająca i nie pasuje do otoczenia. Pomysł niedostosowany do sytuacji jest najgorszym i najdroższym pomysłem.
Wczytywanie rekomendacji...