MEEKO Architekci

 MEEKO Architekci
ARCHITEKCI
MEEKO Architekci to pracownia projektowa świadcząca usługi w zakresie urbanistyki, architektury, architektury wnętrz oraz projektowania mebli. Kamila Fijałkowska-Janiec i Tomasz Janiec, architekci prowadzący pracownię zdobywali wieloletnie doświadczenie w renomowanych pracowniach architektonicznych w Polsce i w Austrii. Firma działa od 2013 roku.
30
LOKALIZACJA
Rzeszów
KONTAKT
biuro@meeko.pl TEL.: +48 508 582 956 +48 508 582 958
STRONA
www.meeko.pl
Ulubiony pomysł... Im prościej, tym lepiej. Funkcjonalne i ergonomiczne wykorzystanie przestrzeni  jest priorytetem w naszych projektach. Dopracowane, trwałe detale oraz wysmakowana kolorystyka i rozmaite faktury materiałów nadają wnętrzom charakter i klimat.
Najprostszy pomysł... Utrzymanie małych wnętrz w jasnej kolorystyce. Jasne, czyste wnętrze optycznie wydaje się większe, niż jest w rzeczywistości. Zastosowanie luster na ścianach. Szczególnie dobre rozwiązanie w łazienkach i przedpokojach. Optycznie powiększają przestrzeń.
Najgorszy pomysł... Próba połączenia wielu pomysłów i stylów w jednym wnętrzu. Podwieszane sufity w niskich wnętrzach - to strata cennych centymetrów z wysokości pomieszczenia, która w dodatku niekorzystnie wpływa na odbiór przestrzeni.
Wczytywanie rekomendacji...