MGN Pracownia Architektoniczna

 MGN Pracownia Architektoniczna
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
MGN Pracownia Architektoniczna powstała w 2012 roku w Warszawie. Specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych, mebli oraz wnętrz użyteczności publicznej. Działa w całej Polsce. Pracownię prowadzi architektka wnętrz Małgorzata Górska-Niwińska.
26
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
mgn@pracowniamgn.pl TEL.: +48 502 677 559
Ulubiony pomysł... Najlepiej gdy pomysł pasuje do właściciela mieszkania, do architektury budynku i pozwala się spełnić kreatywnie projektantowi. My szczególnie lubimy naturalne materiały, monochromatyczne kolory, zieleń, ciekawie zaprojektowane oświetlenie, ale zdarza nam się też zupełnie zaszaleć.
Najprostszy pomysł... Nie ma jednego dobrego rozwiązania na wszystko. Jeśli nie chcemy robić dużego remontu, najprostsza jest szybka rearanżacja za pomocą dodatków – zmiana tapicerki mebli, nowe zasłony, poduszki i dodatki potrafią zdziałać bardzo dużo. Jeśli urządzamy nowe nieduże mieszkanie, to sprawdza się uzyskanie wrażenia przestrzeni, dobrze zaprojektowane miejsca do przechowywania. Przy dużych apartamentach ważny jest ciekawy pomysł i spójność wnętrza.
Najgorszy pomysł... Jest kilka grzechów głównych, które psują efekt końcowy - brak wizji, zbyt dużo pomysłów na wnętrze, uszczęśliwianie inwestorów na siłę, niedoszacowanie budżetu. Staramy się tego unikać, a efekty naszej pracy każdy musi ocenić indywidualnie.
Wczytywanie rekomendacji...