mode:lina

 mode:lina
ARCHITEKCI WNĘTRZ
mode:lina to poznańska pracownia założona w 2009 roku przez Pawła Garusa i Jerzego Woźniaka. Projektanci wcześniej współtworzyli pracownię Liong Lie/123DV w Rotterdamie. Obok wnętrz zajmują się również architekturą.
27
LOKALIZACJA
Poznań
KONTAKT
hello@modelina-architekci.com TEL.: +48 667 156 700
Ulubiony pomysł... Wykorzystanie tego, co się zastało na miejscu. Przykładowo, urządzając wnętrze w stanie surowym warto się zastanowić czy np. jego widoczna konstrukcja - ściany czy strop - są na tyle interesujące, by ich nie zakrywać! I tak przy mniejszym nakładzie pracy osiągamy naprawdę ciekawy efekt.
Najprostszy pomysł... Zabawa ekomateriałami, takimi jak drewniane palety czy kartony. Są tanie, łatwo dostępne, a przy tym bardzo efektowne.
Najgorszy pomysł... Najgorszy pomysł to brak pomysłu.Każde wnętrze powinno odzwierciedlać jego właściciela. Fajnie, jeśli podkreśli się w nim jego pasje i zainteresowania. Pod jego charakter można dopasować cały dom lub wyrazić to jedynie w niewielkich detalach. Sami przy każdym projekcie staramy się jak najbardziej poznać inwestora, by wnętrze jak najlepiej odzwierciedlało jego osobowość.
Wczytywanie rekomendacji...