zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Mood Works

 Mood Works
ARCHITEKTKI WNĘTRZ
Mood Works to autorska pracownia architektek: Doroty Kuć i Kariny Snuszki. Firma (wcześniej jako Interium Studio) istnieje od 2005 roku.
62
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@moodworks.pl TEL.: +48 22 320 29 28
Ulubiony pomysł... Nawet niewielka przestrzeń zmienia swój charakter, jeśli wykorzystamy w niej szlachetne materiały. Dzięki zastosowaniu naturalnego drewna, marmuru, miedzi czy kamienia stworzymy ponadczasowe wnętrze, które z upływem czasu nic nie straci na urodzie. Przebywanie w nim będzie prawdziwą przyjemnością.
Najprostszy pomysł... Wykorzystaj poduszki, pledy, narzuty i stwórz z nich niepowtarzalną kompozycję kolorów i deseni. To niedrogi i bardzo efektywny sposób na szybką odmianę i upiększenie wnętrza - zarówno salonu, jak i sypialni.
Najgorszy pomysł... Stosowanie imitacji materiałów. Plastik, który udaje marmur, drewnopodobna okleina - to nigdy nie wygląda dobrze.
Wczytywanie rekomendacji...