Mortis Design

 Mortis Design
ARCHITEKTKI WNĘTRZ
Mortis Design założyły w 2015 roku Joanna K. Jurga i Martyna Ochojska, dwie perfekcjonistki, które patrzą na świat pod różnym kątem, podglądają rzeczywistość i uparcie przesuwają horyzont.
43
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@mortisdesign.com TEL.: +48 606 872 964 +48 695 654 659
Ulubiony pomysł... Wykorzystanie elementów z historią: starych rodzinnych mebli, grafik, plakatów czy luster. To może być znalezisko lub rodzinna pamiątka, czasem pozostawiona w oryginalnej kondycji, czasem w zupełnie nowej odsłonie. Ten element na pierwszy rzut oka nie musi pasować, on ma stanowić charakter wnętrza.
Najprostszy pomysł... Farba do betonu. Świetnie pokryje stare płytki ścienne czy podłogowe, nadając im nowy kolor w łazience czy w kuchni. Ważne tylko, aby nie zapomnieć o podkładzie oraz lakierze, wtedy farba wytrzyma lata i będzie łatwa w utrzymaniu.
Najgorszy pomysł... Jesteśmy przeciwne materiałom, które coś udają, np. płytek imitujących drewno, fototapet w betonowy wzór czy cegły klinkierowej udającej odsłonięty mur. Piękno kryje się w prawdzie i autentyczności, a każdy materiał opowiada swoją historię.
Wczytywanie rekomendacji...