zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

mSTUDIO

 mSTUDIO
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Monika Patykiewicz, dyplomowany architekt z kilkunastoletnim doświadczeniem w projektowaniu obiektów mieszkalnych, usługowych i biurowych. Swoją pracownię mStudio prowadzi od 2000 roku. Firma opracowuje projekty wnętrz od ogólnych koncepcji, przez wielobranżowe projekty wykonawcze, po warsztatowe rysunki mebli.
39
LOKALIZACJA
Kraków
KONTAKT
studio@patykiewicz.pl TEL.: +48 600 089 989
Ulubiony pomysł... Jasne, spokojne kolory, funkcjonalne wykorzystanie powierzchni, konsekwencja w doborze materiałów wykończeniowych oraz dobre doświetlenie wnętrza. Dzięki takim zabiegom przestrzeń sprzyja relaksowi i sprawia wrażenie większej.
Najprostszy pomysł... Najprostszy sposób na uzyskanie efektu uporządkowanego, czystego wnętrza to stworzenie przemyślanych, funkcjonalnych miejsc do przechowywania. Wygospodarowanie nawet niewielkiej przestrzeni na pomieszczenie gospodarcze sprawi, że mieszkanie będzie wolne od widoku suszarki na pranie, deski do prasowania i odkurzacza, a wszystkie sprzęty staną się łatwo dostępne.
Najgorszy pomysł... Najgorszy pomysł to podążanie za chwilową modą, ekstrawaganckie rozwiązania i krzykliwe kolory – wszystko to sprawi, że wnętrze będzie przytłaczać i po krótkim czasie wymagać będzie gruntownych zmian.
Wczytywanie rekomendacji...