zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

NA NO WO architekci

 NA NO WO architekci
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Pracownia NA NO WO architekci powstała w 2012 roku. Prowadzą ją dwaj projektanci: Rafał Tamowicz i Piotr Cugier - absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej.
36
LOKALIZACJA
Wrocław
KONTAKT
biuro@nanowoarchitekci.pl TEL.: + 48 502 389 509
Ulubiony pomysł... Zawsze staramy się znaleźć jeden mocny akcent w aranżacji wnętrz i podporządkować mu resztę elementów. Jeden dobry pomysł jest lepszy niż wiele słabych. Lubimy stosować wciąż mało popularne w polskich domach posadzki poliuretanowe i betonowe, które dodają wnętrzom nowoczesności, są łatwe w utrzymaniu, a ich błyszcząca powierzchnia powiększa przestrzeń.
Najprostszy pomysł... Jeżeli chcesz odświeżyć wygląd swojego mieszkania i sprawić, aby wyglądało nowocześniej przy użyciu minimalnych środków, przemaluj ściany i drzwi do pomieszczeń na biało. Powalcz o przestrzeń do życia - zastanów się nad przydatnością nagromadzonych przedmiotów i mebli. Spróbuj pozbyć się tych niepotrzebnych. Stare ciężkie meble przemaluj na jasny pastelowy kolor, delikatną szarość lub biel. Nie bój się eksperymentować, podziel kolorystycznie mebel w stosunku np. 1/3, pozostawiając dolną część w oryginalnej politurze a resztę pomaluj farbą kryjącą.
Najgorszy pomysł... Staramy się unikać imitacji, które tylko kolorem i fakturą próbują udawać szlachetne materiały naturalne jak kamień czy drewno. Najczęściej pozostają one tylko plastikowym substytutem, sztucznym w dotyku.
Wczytywanie rekomendacji...