zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Nasciturus design

 Nasciturus design
ARCHITEKTKI WNĘTRZ
Nasciturus design tworzą Agnieszka Komorowska - Różycka i Katarzyna Kiełek. Pracownia powstała w 2005 roku w Warszawie.
60
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
pracownia@n-design.pl TEL.: +48 22 885 81 12 +48 22 885 81 13
Ulubiony pomysł... Powierzchnie szklane – użyte jako barierki, elementy klatki schodowej czy jako detal dzielący pomieszczenia, Są niezastąpione jako efektowny i nowoczesny element powiększający optycznie przestrzeń i dodający jej lekkości. Połączenie drewna i bieli – ponadczasowe zestawienie, które dodaje elegancji i ciepła. Szafki bezuchwytowe – nie tylko praktyczne ale i szykowne. Pozwalają na sprytne i niewidoczne rozmieszczenie półek i schowków.
Najprostszy pomysł... Zmiana oświetlenia – dodanie paru nastrojowych lampek dodaje klimatu niewielkim kosztem i nakładem pracy, a przy tym akcentuje ulubione elementy w pomieszczeniu. Im mniej, tym lepiej – czasem wystarczy zastosować się do tej zasady i schować niepotrzebne przedmioty, żeby uzyskać efektowną przestrzeń i wydobyć zalety pomieszczenia.
Najgorszy pomysł... Zbyt formalny wystrój – wnętrze zimne i niepraktyczne – dobrze wyglądające jedynie na zdjęciu. Najgorszy pomysł to brak pomysłu ;-) czyli brak logiczności i spójności w wystroju. Trzeba zdecydować się na jedną koncepcję i być w tym konsekwentnym.
Wczytywanie rekomendacji...