Nidus Interiors

 Nidus Interiors
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Nidus Interiors to autorska pracownia projektowania wnętrz, którą prowadzi Dominika Wojciechowska. Studio mieści się w Warszawie i działa od 2014 roku.
19
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
dominika.wojciechowska@gmail.com TEL.: +48 730 854 810
Ulubiony pomysł... W projektowaniu wnętrz świetnie sprawdzają się mocne, charakterystyczne elementy. Jednak w otoczeniu, w którym spędzamy wiekszość wolnego czasu, mogą się nam one szybko znudzić. Dlatego staram się przekonywać klientów, że elementy stałego wyposażenia powinny być jak najbardziej neutralne i ponadczasowe, bo tylko wtedy będą uniwersalnym tłem do dalszego działania. Na szaleństwo i eksperymenty można sobie pozwolić w dziedzinie dodatków dekoracyjnych, takich jak tekstylia, wazony, ramki, lampy, a nawet mniejsze meble. Czyli tego wszystkiego, co można łatwo wymienić. Dzięki takim zabiegom mieszkanie będzie nas cieszyć o wiele dłużej.
Najprostszy pomysł... Zmień swoje karnisze i zasłony na... dłuższe! Nic tak nie psuje ogólnego odbioru pomieszczenia jak smutne, wąskie i za krótkie zasłony. Zadbaj, by z każdej strony okna zasłony miały zapas przynajmniej 40 cm materiału (nieważne czy jest przezierny, czy nie) i by sięgały do posadzki. Ta zmiana zawsze wychodzi na plus!
Najgorszy pomysł... Najgorszym pomysłem jest nadmiar pomysłów. Współczesna oferta wyposażenia i dekoracji wnętrz jest tak szeroka, że nietrudno przedobrzyć. A to, że każdy z elementów sam w sobie jest świetny, nie znaczy, że dobrze zagrają w zespole. Szczególnie jeśli każdy z nich jest "charakterny". Warto zamiast tego wybrać jeden element, który podkreślimy, a z reszty stworzyć tło, które go uwydatni.
Wczytywanie rekomendacji...