Odwzorowanie

 Odwzorowanie
PROJEKTANTKA WNĘTRZ
Odwzorowanie to istniejąca od 2013 pracownia, która powstała z inicjatywy Magdy Milejskiej. Studio realizuje projekty, w których ważną rolę odgrywają meble i przedmioty vintage. Są one wyszukiwane za pośrednictwem prowadzonej przez pracownię ogólnodostępnej platformy internetowej odwzorowanie.pl, selekcjonującej najciekawsze oferty dostępne online.
40
LOKALIZACJA
Kraków
KONTAKT
hej@odwzorowanie.pl TEL.: + 48 511 855 315
Ulubiony pomysł... Garderoba. Wbrew powszechnie panującemu przekonaniu osobne pomieszczenie przeznaczone na garderobę to nie tylko przywilej wielkich mieszkań, ale również świetne rozwiązanie na małej powierzchni. Mądre wygospodarowanie takiego pomieszczenia pozwala uniknąć konieczności wstawiania wielkich, bezosobowych szaf, które w małych pomieszczeniach kradną swobodę wnętrza. Dzięki takiemu rozwiązaniu pozostaje również więcej przestrzeni i wolnych ścian na wyeksponowanie bardziej osobistych przedmiotów i dekoracji.
Najprostszy pomysł... Łączenie mebli różnego pochodzenia. Zestawienie współczesnego wzornictwa z przedmiotami vintage nada pomieszczeniu artystycznego sznytu oraz autentycznego charakteru.
Najgorszy pomysł... Dążenie do perfekcji często staje się największą zmorą mieszkania. Idealnie dopasowane kolory, perfekcyjnie skompletowane meble czy przestrzenie zabudowane co do centymetra pragmatycznymi szafami pozbawiają je osobowości i charakteru. Najważniejsze jest znalezienie złotego środka.
Wczytywanie rekomendacji...