zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

OIKOI

 OIKOI
ARCHITEKTKI WNĘTRZ
Pracownia OIKOI została założona w 2014 roku przez Agatę Puławską i Sylwię Pogorzelską – absolwentki wydziału Architektury Wnętrz warszawskiej ASP. Architektki doświadczenie zdobywały w pracowniach w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Polsce, pracując przy projektach zarówno wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych.
57
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@oikoi.pl TEL.: +48 515 121 994 +48 606 374 559
STRONA
www.oikoi.pl
Ulubiony pomysł... Lekkie konstrukcje zamiast stałych ścian. Użycie elementów stalowych, ekranów szklanych czy paneli z płyty MDF pozwala na uzyskanie wrażenia otwartej i dobrze doświetlonej przestrzeni przy zachowaniu wyodrębnionych pomieszczeń.
Najprostszy pomysł... Użycie naturalnych materiałów, takich jak drewno, kamień, tkanina. Nawet najlepsze imitacje są łatwe do rozpoznania.
Najgorszy pomysł... Brak spójności we wnętrzu – każde pomieszczenie w innej stylistyce czy kolorystyce zaburza harmonię i porządek projektowanej przestrzeni.
Wczytywanie rekomendacji...