zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

OOMM

 OOMM
ARCHITEKTKA
OOMM to autorska pracownia założona przez Monikę Buzun, absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej. Studio działa od 2014 roku na terenie Białegostoku, a oprócz projektowania wnętrz zajmuje się również tworzeniem wizualizacji 3D.
26
LOKALIZACJA
Białystok
KONTAKT
monika.buzun@oomm.pl TEL.: +48 660 190 779
STRONA
www.oomm.pl
Ulubiony pomysł... Wykorzystanie tych samych płytek na podłodze i na ścianie – idealnie sprawdza się w małych łazienkach i powiększa je optycznie.
Najprostszy pomysł... Wykorzystanie starych mebli w nowoczesnym wnętrzu jako akcent i drobny detal dodający pomieszczeniu osobistego charakteru. Wystarczy je odnowić lub przemalować. Ramy na plakaty powieszone na ścianie – szybko możemy zmienić charakter pomieszczenia przez wymianę ich zawartości.
Najgorszy pomysł... Połączenie zbyt dużej ilości kolorów, struktur na ścianach i faktur w małym pomieszczeniu.
Wczytywanie rekomendacji...