zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Patryk Kowalski

 Patryk Kowalski
ARCHITEKT
Autorska pracownia Patryka Kowalskiego, absolwenta Wydziału Architektury Szczecińskiej Politechniki działa od 2011 roku w Warszawie.
29
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@patrykkowalski.eu TEL.: +48 668 127 129
Ulubiony pomysł... Projekty powinny cieszyć oko, ale również być funkcjonalne. Stosowanie kontrastów kolorystycznych i struktur na ścianach, zestawianie ściany o ciekawej strukturze z gładką taflą szkła lub lakierowaną na wysoki połysk płytą. Ukrywanie w ścianach przestrzeni do przechowywania.
Najprostszy pomysł... Czasem wystarczy zmiana w ustawieniu mebli, by we wnętrzu zrobiło się ciekawiej. Jeśli znudził ci się wygląd jakiegoś mebla, spróbuj go samodzielnie przemalować
. Tapeta to też sposób, by szybko i niekiedy diametralnie zmienić wnętrze. W dodatku jej położenie nie przysporzy zbyt wiele pracy.
Najgorszy pomysł... Wykonywanie zbyt dużej ilości podświetlanych wnęk w ścianach z płyty gipsowo-kartonowej. Zestawianie zbyt wielu struktur i odważnych kolorów w pomieszczeniach. Lepiej zastosować stonowaną bazę kolorystyczną, a ożywić wnętrze dodatkami.
Wczytywanie rekomendacji...