Paweł Liszewski

 Paweł Liszewski
PROJEKTANT WNĘTRZ
Artysta malarz i projektant wnętrz. Paweł Liszewski ukończył Instytut Sztuk Pięknych na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, a w 2015 roku uzyskał stopień doktora w dziedzinie sztuk plastycznych. Projektowaniem i aranżacją wnętrz zajmuje się od 2009 roku.
17
LOKALIZACJA
Kielce
KONTAKT
p-liszewski@wp.pl TEL.: +48 664 486 295
Ulubiony pomysł... Meblościanki, tak bardzo znienawidzone przez skojarzenie z poprzednią epoką, dziś dostają nowe życie. Wykonane z białej płyty półki w formacie 30x30, zaprojektowane na całej ścianie salonu będą idealnym miejscem na książki. Zamknięte kwatery posłużą do przechowywania drobiazgów. Można też przewidzieć miejsce na telewizor. To funkcjonalne i estetyczne wyposażenie salonu. Obrazy i grafiki. Uważam, że sztuka na ścianie bardzo dużo mówi o lokatorach, nadaje wnętrzu indywidualizm i sprawia, że przestaje być ono anonimowe.
Najprostszy pomysł... Ściany oraz podłoga w dosyć neutralnym kolorze to dobra podstawa wystroju. Do tego wystarczą lampka, obraz, materac i sypialnia gotowa. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na zakup obrazu, daj dzieciom farby i pędzle, a zyskasz oryginalne i niepowtarzalne dzieła do swojego wnętrza. Lustra powiększają przestrzeń i dodają wnętrzu elegancji, dlatego warto mieć kilka w swoim mieszkaniu.
Najgorszy pomysł... Meble w kolorze średniego brązu oraz wzorzyste zasłony i tapicerki w tym samym odcieniu. Wszelkiego rodzaju plastikowe panele w holach i przedpokojach. Tynki strukturalne imitujące kamienie i marmury.
Wczytywanie rekomendacji...