zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Pomalama

 Pomalama
PROJEKTANTKA WNĘTRZ
Pracownia Projektowa & Galeria Sztuki założona przez Kasię Sas działa od 2009 roku w Warszawie
39
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
pomalama@pomalama.pl TEL.: +48 601 380 413
Ulubiony pomysł... Nie lubię mainstreamowych rozwiązań. Gdy jakiś trend staje się zbyt modny, uciekam w drugą stronę. Odkąd biel i szarość stały się wszechobecne, zwróciłam się ku mocnym zestawieniom kolorystycznym.
Najprostszy pomysł... Biel - zawsze i wszędzie to przepis na sukces, gdy nam w duszy nic innego nie gra. Nie urządzaj się na raz. Zamieszkaj i poczuj klimat wnętrza, połącz nowe ze starym i nawet z pożyczonym. Łącz dekoracyjne z ascetycznym. Nie kupuj podróbek! Lepszy jest oryginalny, ale tańszy design, niż podróbka imitująca drogi mebel. Dobre wnętrze powinno mieć też spójną klamrę – urządzając mieszkanie warto trzymać się jednej koncepcji, by nie powstał bałagan stylistyczny.
Najgorszy pomysł... Ostre zestawienia kolorów w małym mieszkaniu – szybko mogą zmęczyć; złote listwy przypodłogowe; panele, choć wiem, że czasem jest to wymuszone budżetem. Nie lubię, gdy na jednej powierzchni upakowanych jest zbyt wiele pomysłów – luksfery, cegła, karton-gips i halogeny, szyna oświetleniowa i fototapeta, mimo że są modne, niekoniecznie muszą znaleźć się razem w jednej aranżacji. Na wnętrze źle działają też podróbki mebli i nadmiar plastiku.
Wczytywanie rekomendacji...