Pracownia 3MstudiO

 Pracownia 3MstudiO
PROJEKTANTKA WNĘTRZ
Pracownia 3MstudiO prowadzona przez Małgorzatę Markiewicz-Magiera działa od 2005 roku. Obecna siedziba firmy mieści się w Kielcach, ale jej działalność nie jest ograniczona miejscem i przestrzenią. Poza projektowaniem wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej firma świadczy również usługi fotograficzne.
13
LOKALIZACJA
Kielce, Busko Zdrój
KONTAKT
pracownia@3mstudio.com.pl TEL.: +48 510 055 560
Ulubiony pomysł... Jeden element wnętrza mocno przyciągający uwagę, np. efektowny fotel, designerskie oświetlenie - takie zastosowanie sprawia, że wnętrze nabiera charakteru. Biała „przecierana” podłoga – doda uroku każdemu wnętrzu. Kanapy i fotele odsuwam często od ścian – takie umieszczenie pięknego mebla pozwala go lepiej wyeksponować, a także wydzielić osobną strefę, np. do wypicia herbaty przy kominku. Jedno lub dwa krzesła inne od pozostałych przy stole w jadalni to z kolei efektowne, a czasami nawet zabawne rozwiązanie.
Najprostszy pomysł... Wprowadzenie do wnętrza bocznego oświetlenia w postaci lamp podłogowych, lamp stołowych czy cotton balls. We wnętrzu od razu robi się klimatycznie, nawet w pochmurne, szare dni. Zdjęcia i grafiki na ścianie powieszone na odpowiedniej wysokości (nie za wysoko) dodadzą wnętrzu uroku i indywidualnego charakteru. Tapeta to element, który w szybki sposób zmieni wnętrze, doda smaku przestrzeni. Dzięki pomalowaniu frontów szafek odpowiednią farbą zupełnie odmienimy wnętrze, np. kuchni i to niewielkim kosztem.
Najgorszy pomysł... Firany, zasłony, rolety i żaluzje razem w oknach – powoduje to ograniczenie dostępu światła, zasłania widok i pozbawia wnętrze „lekkości”. Sztuczne kwiaty – nawet najpiękniejsze nie wyglądają dobrze, w dodatku zbierają kurz. Kwiaty powinny wnosić do wnętrza zapach i świeżość.
Wczytywanie rekomendacji...