Pracownia Tryc

 Pracownia Tryc
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Pracownia TRYC działa od początku 1999 roku. Założyciel, Jacek Tryc jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Studio projektuje przede wszystkim wnętrza mieszkalne, ale nie unika projektów biur, sklepów, stoisk targowych czy też małej architektury. Od kilku lat projektowanie i wykonywanie mebli doskonale uzupełnia ofertę firmy.
16
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@tryc.pl TEL.: +48 501 089 365
STRONA
www.tryc.pl
Ulubiony pomysł... Drewno. Można go używać we wszystkich pomieszczeniach, daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Jest naturalnym materiałem, który zawsze był bardzo blisko człowieka. Drewno daje ciepło, może być bardzo eleganckim materiałem wykończeniowym. Lubimy drewno, zawsze jest obecne w naszych projektach.
Najprostszy pomysł... Każdy pomysł jest dobry, jeśli prowadzi do poprawy jakości życia w danym wnętrzu. Czasem może to być tylko zmiana koloru ścian, czasem radykalna zmiana całego układu mieszkania. Ważne, aby taki pomysł był dobrze przedyskutowany z właścicielami mieszkania czy domu, i aby obie strony miały przekonanie, że jest on rzeczywiście najlepszy.
Najgorszy pomysł... Gonitwa za modą. To, co dziś jest super modne, za rok będzie bardzo nie na czasie. Zamiast szukać nowości, lepiej się wsłuchać we własne potrzeby i oczekiwania. Tak urządzone mieszkanie będzie dobrze służyć przez wiele lat.
Wczytywanie rekomendacji...