Pracownia Wielkie Rzeczy

 Pracownia Wielkie Rzeczy
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Pracownia Wielkie Rzeczy została założona w 2012 roku w Warszawie przez Izabelę Olszewską. Powstają w niej projekty przede wszystkim wnętrz prywatnych - mieszkań, domów czy pojedynczych pomieszczeń - dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości ich mieszkańców.
31
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
iza@wielkierzeczy.com.pl TEL.: + 48 692 423 308
Ulubiony pomysł... Zróżnicowane źródła światła dają możliwość kreowania nastroju w zależności od potrzeb. Zamiast klasycznego oświetlenia górnego warto zainwestować w oświetlenie szynowe z kilkoma regulowanymi reflektorkami. Lampy podłogowe, stołowe, kinkiety, oświetlenie wpuszczane w meble, w sufit podwieszany, podłogę czy listwy przypodłogowe... Możliwości jest mnóstwo. Diabeł oczywiście tkwi w szczególe i same oprawy (oraz źródła światła) należy precyzyjnie dobrać, żeby wzajemnie się dopełniały, a nie ze sobą konkurowały.
Najprostszy pomysł... Polecam poszukiwanie perełek w zakresie wyposażenia na aukcjach internetowych. Znalezione krzesła, lampy, stoły, itp. można przerobić w oryginalny sposób, np. przemalować, zmienić tapicerkę czy uchwyty, by nabrały niepowtarzalnego charakteru. Oczywiście wszystko z umiarem - niech takich przedmiotów będzie kilka, a nie całe mieszkanie.
Najgorszy pomysł... Rolety "dzień i noc". Nie dodają uroku, mocno ograniczają dopływ światła, a poprzeczne pasy optycznie obniżają pomieszczenie.
Wczytywanie rekomendacji...