zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Premiere Design

 Premiere Design
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Premiere Design jest pracownią architektury wnętrz, założoną przez Marcina Hermana w 2001 roku. Zespół architektów zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych oraz publicznych.
26
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@premieredesign.pl TEL.: +48 601 26 63 61
Ulubiony pomysł... W przestrzeniach, gdzie mamy do czynienia z wolno stojącymi słupami konstrukcyjnymi, należy tak pokierować projektem, aby nie stanowiły one problemu, a stały się atutem danego wnętrza. Ulubioną propozycją Premiere Design jest wykorzystanie takich elementów jako kontynuacji stołu albo miejsca na ekspozycję rodzinnych zdjęć lub ulubionego obrazu. Dobrym pomysłem jest również używanie w porojektowanej przestrzeni, w miarę możliwości, mobilnych przegród zamiast stałych ścian. Można wtedy dowolnie dzielić i spajać poszczególne części wnętrza w zależności od potrzeb, a co za tym idzie – regulować ich wielkość i dostęp światła.
Najprostszy pomysł... Tchnij nowe życie w swoje ulubione meble – krzesła, kanapy, fotele – zmieniając ich kolory u tapicera. Jest to niedrogi zabieg, który da wspaniały efekt na lata. W razie wątpliwości, zgłoś się po poradę do projektanta wnętrz.
Najgorszy pomysł... Najgorszym błędem w architekturze wnętrz jest nieuzasadniona ingerencja w konstrukcję budynku – o ile to możliwe, należy ją pozostawić nienaruszoną, bądź dobrze przemyśleć i wykonać przy współpracy ze specjalistą.
Wczytywanie rekomendacji...