zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Red Design

 Red Design
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
RED design to autorska pracownia projektowa zajmująca się projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych. Studio działa od 2008 roku i prowadzi je Ewelina Para.
47
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@reddesign.pl TEL.: +48 607 796 668
Ulubiony pomysł... Chowanie pralki w zabudowie. Dzięki temu otrzymujemy uporządkowaną przestrzeń w łazience i zyskujemy dodatkowe miejsce na środki czystości lub brudną bieliznę.
Najprostszy pomysł... Lustra. Bardzo je lubię i często stosuję w swoich realizacjach. Powiększają małe pomieszczenia, odbijają światło, rozjaśniając przy tym wnętrze. Biel. Jest elegancka i potrafi zdziałać cuda, zarówno na ścianach, jak i w meblach.
Najgorszy pomysł... Narożna wanna w małych pomieszczeniach. By była naprawdę wygodna, powinna mieć bardzo duże gabaryty.
Wczytywanie rekomendacji...