zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Renee's Interior Design

 Renee's Interior Design
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Autorskie studio projektowania wnętrz stworzone w 2013 roku przez Renatę Blaźniak-Kuczyńską. Firma zajmuje się projektowaniem wnętrz dla klientów indywidualnych i firm oraz świadczy usługi typu Home Staging.
28
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
renatablazniak@gmail.com TEL.: +48 502 380 876
Ulubiony pomysł... Postaw na oryginalną sztukę we wnętrzu. Można urządzić wnętrze meblami z sieciowych sklepów i dodać jeden oryginalny obraz, grafikę lub fotografię, aby wnętrze nabrało niepowtarzalnego charakteru. Jest wiele sklepów on-line oferujących sztukę młodych artystów, więc nawet przy niewielkim budżecie każdy znajdzie coś dla siebie.
Najprostszy pomysł... Postaw na jeden silny kolorystyczny lub designerski akcent we wnętrzu. Lampa o niebanalnej formie, poduszki w zabawny wzór czy kolorowa grafika na ścianie natychmiast odmienią charakter wnętrza, dodając mu indywidualizmu. W małych wnętrzach nieocenione jest lustro. Zawieszone naprzeciw wejścia optycznie powiększy mały pokój.
Najgorszy pomysł... Odradzam malowanie każdego pomieszczenia w mieszkaniu na inny kolor. Zwłaszcza na ciemne kolory, które sprawiają, że wnętrze wydaje się mniejsze i ciemniejsze, co w naszym klimacie przekłada się na gorsze samopoczucie mieszkańców.
Wczytywanie rekomendacji...