zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Saje Architekci

 Saje Architekci
ARCHITEKTKA
Pracownia Saje Architekci powstała w 2008 roku. Założyła ją i prowadzi Joanna Morkowska-Saj, absolwentka Politechniki Gdańskiej.
39
LOKALIZACJA
Trójmiasto
KONTAKT
joanna@sajearchitekci.pl TEL.: +48 604 330 786
Ulubiony pomysł... Często rezygnuję z centralnego oświetlenia w pomieszczeniu. Zamiast niego wprowadzam oświetlenie kierunkowe, lampy stojące, podświetlenia LED. Łatwiej wtedy budować przestrzeń, wydzielać strefy, tworzyć odpowiedni klimat, eksponować wybrane detale wnętrza, podkreślać barwę czy strukturę powierzchni.
Najprostszy pomysł... Wprowadzenie jednakowej bazy do wszystkich pomieszczeń, która tworzy tło dla "kolorowych" detali, spaja i powiększa wnętrza.
Najgorszy pomysł... To brak pomysłu przejawiający się w nagromadzeniu rozwiązań podpatrzonych u innych, niekoniecznie w jednej realizacji, lub w bezdusznym efekciarstwie.
Wczytywanie rekomendacji...