zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Secret Life

 Secret Life
PROJEKTANTKA WNĘTRZ
Pracownia Secret Life działa od 2007 roku w Warszawie. Właścicielka firmy i projektantka Agnieszka Marchocka prowadzi również concept store o tej samej nazwie.
32
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
agnieszka@secretlife.pl TEL.: +48 600 486 582
STRONA
secretlife.pl
Ulubiony pomysł... Podłoga z prawdziwego drewna. Na wszystkim można oszczędzić, ale podłogę warto wybrać najdroższą, na jaką możemy sobie pozwolić. Wzór francuskiej jodełki ułożony z dębu doda klasycznego sznytu każdej przestrzeni. Warto urządzić wnętrze tak, by można je było odmienić latem i zimą, zamieniając zasłony, poduszki na sofie i pościel. Latem wolimy tkaniny lekkie i przewiewne, zimą kuszą nas wełny i aksamity. Możliwość łatwej zmiany tkanin we wnętrzu sprawia, że czujemy się w domu jeszcze lepiej.
Najprostszy pomysł... Dekoracja ścian z wykorzystaniem ulubionych zdjęć, pocztówek i wycinków z kolorowych magazynów i wzorzystych papierowych taśm washi. Wystarczy zdecydować się na określony klucz kolorystyczny, lub motyw (np. zdjęcia chmur). Ważne, by fotografie umieszczać w zwartych kompozycjach, blisko siebie. Efekt murowany, a przy tym całość łatwa do zerwania ze ściany gdy już nam się znudzi.
Najgorszy pomysł... Szklane blaty stołów, widać na nich każdy ślad palca, zawsze są zimne, przedmioty stawiane na nich wydają nieprzyjemny dźwięk, są niebezpieczne dla dzieci.
Wczytywanie rekomendacji...