Silke

 Silke
ARCHITEKTKA
Studio Silke specjalizuje się w projektowaniu sklepów, biur oraz mieszkań prywatnych. Pracownia działa od 2017 w Warszawie, a prowadzi ją Małgorzata Seta – architektka, która posiada 10-letnie doświadczenie w branży retail oraz ma na koncie dziesiątki projektów sklepów dla znanych i cenionych marek. Najbardziej lubi łączyć proste formy z wzornictwem lat ’60 i ’70. Ma słabość do pięknych przedmiotów i zielonego marmuru.
17
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
hello@silke.pl TEL.: +48 503 645 997
STRONA
www.silke.pl
Ulubiony pomysł... Stworzenie uniwersalnej bazy wnętrza, która poprzez zmianę ruchomych elementów, np. sofy, fotela, obrazu czy lampy pozwala na kompletną jego metamorfozę. Bez konieczności skuwania kafelków, burzenia ścian i rujnowania budżetu.
Najprostszy pomysł... Less is more. Czyli wyrzuć połowę rzeczy i bibelotów, które są zbędne i zagracają przestrzeń. Daję 100-procentową gwarancję, że wnętrze na tym zyska, a Ty odetchniesz i... łatwiej znajdziesz swoje klucze.
Najgorszy pomysł... Udawanie - na przykład sztucznie postarzana, przyklejana cegła w bloku z wielkiej płyty. Każde miejsce ma swój niepowtarzalny klimat, który wymaga jedynie właściwej oprawy, żeby wydobyć z niego najlepsze cechy i ukazać całe jego piękno.
Wczytywanie rekomendacji...