Skorupski Studio

 Skorupski Studio
ARCHITEKT
Pracownia Skorupski Studio działa od 2007 roku w Warszawie. Jej właścicielem i głównym projektantem jest architekt Piotr Skorupski, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.
27
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
studio@skorupski-studio.pl TEL.: +48 603 670 299
Ulubiony pomysł... Nasza filozofia projektowania polega na szukaniu autorskich rozwiązań. Przystępując do pracy nad nowym projektem, staramy się zdefiniować ideę i cele, dopasowujemy założenia projektowe do specyfiki danego wnętrza, funkcji, jakie ma pełnić i budżetu.
Najprostszy pomysł... W przypadku wnętrz, gdzie priorytetem jest łatwość realizacji, lepiej uprościć i zmniejszyć zakres prac wykończeniowych, a skoncentrować się na doborze mebli, oświetlenia i dekoracji - te elementy mają decydujące znaczenie pod względem odbioru wnętrza. Lepiej ograniczyć ilość kolorów i materiałów - takie wnętrza będą stylistycznie spójne i harmonijne.
Najgorszy pomysł... Częstym problemem jest skala pomieszczeń - rozwiązania, które sprawdzają się w dużych domach, nie sprawdzą się na małej przestrzeni. Brak przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych, np. w zakresie organizacji miejsca do przechowywania suszarki na pranie czy deski do prasowania powoduje, że we wnętrzu trudno jest utrzymać porządek.
Wczytywanie rekomendacji...