zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Smol Architekt

 Smol Architekt
ARCHITEKT
Smol Architekt to autorska pracownia Tomasza Smola, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Studio działa w Warszawie i zajmuje się architekturą, architekturą wnętrz oraz designem.
20
LOKALIZACJA
Warszawa
Ulubiony pomysł... Wyspa kuchenna tworząca unikatowe relacje przestrzenne. Stół jadalniany jako centralny obiekt we wnętrzu. Funkcjonalnym rozwiązaniem w kuchni jest umieszczenie zlewu w narożniku zabudowy.
Najprostszy pomysł... Ewidentnie nie pasujący do wnętrza element (boazerię, wieszaki, komodę) przemaluj na biało. Dobrym sposobem na harmonijny wystrój jest ujednolicenie detali, takich jak klamki w drzwiach, uchwyty w szafkach, ramki na zdjęcia. No i drewniana podłoga - nic tak skutecznie nie tworzy domowego klimatu.
Najgorszy pomysł... Mieszanie wielu stylów - eklektyzm wbrew pozorom jest bardzo trudny i nie zawsze wychodzi na dobre. Kupowanie ładnych rzeczy bez uwzględnienia tego, czy będą pasować do całości wnętrza. Zakrywanie pięknie wykończonych podłóg obszernymi dywanami.
Wczytywanie rekomendacji...