zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Studio ArchOMEGA

 Studio ArchOMEGA
ARCHITEKT WNĘTRZ
Pracownię ArchOMEGA założyła w 2004 roku Aleksandra Pater-Bartnik.
42
LOKALIZACJA
Tychy
KONTAKT
archomega@archomega.pl TEL.: +48 792 551 985 +48 796 551 985
Ulubiony pomysł... Proste, ponadczasowe formy, które zawsze będą w cenie. Dlatego też z modnych trendów czerpiemy ostrożnie. Lubimy za to kontrasty, połączenia starego z nowym, surowych materiałów z zaawansowanym technologicznie detalem, naturalnej palety barw z mocnym kolorem.
Najprostszy pomysł... Chętnie stosujemy lustra, które świetnie powiększają przestrzeń. W zależności od stylu wnętrza są to całe lustrzane tafle lub duże lustra w okazałych ramach. Często wprowadzamy meble o lustrzanych frontach.
Najgorszy pomysł... Lubimy proste rozwiązania, projekty które są neutralną bazą dla mieszkańców. Przede wszystkim nie lubimy mieszkań „totalnych”, które są od początku do końca „zaprojektowane”.
Wczytywanie rekomendacji...