zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Studio Projektowe Utopia

 Studio Projektowe Utopia
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Studio Projektowe Utopia zostało założone w 1997 roku przez Małgorzatę Krzanowską i Grzegorza Waligórę, którzy ukończyli Krakowski Wydział Architektury oraz Plymouth University w Wielkiej Brytanii. Mieszkają i pracują na Powiślu w Warszawie.
33
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
utopiastudio@post.pl TEL.: +48 602 729 697 +48 608 218 084
Ulubiony pomysł... Dużo źródeł światła – dzięki temu budujemy nastrój i zmieniamy charakter wnętrza. Standardowo stosuje się oświetlenie górne oraz kinkiety, a zapomina o lampkach stojących, które potrafią zmienić klimat pomieszczenia.
Najprostszy pomysł... Zmiana proporcji pomieszczenia kolorami: ciemny sufit obniży pomieszczenie, a ciemna frontowa ściana sprawi, że ściany wydadzą się bliższe. Przeszklenia – zamiast dzielić ścianą, zdecyduj się na szkło. Wnętrze będzie jaśniejsze, a przestrzeń bardziej spójna.
Najgorszy pomysł... Podwieszany sufit z lampami – halogenkami – to nigdy dobrze nie wygląda i niczym się broni.
Wczytywanie rekomendacji...