otrzymasz rabat
zapisz się*
Schowaj
* Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
Promocja ważna do
zapisz się do newslettera, otrzymasz rabat
zapisz się
.

IdeArchitektura

Szymon Zgorzelski IdeArchitektura
PROJEKTANT WNĘTRZ
Szymon Zgorzelski od kilkunastu lat zajmuje się stylizacją wnętrz. Był szefem działu wnętrz ELLE, stylistą magazynów Elle Decoration, Dom&Wnętrze i Dobre Wnętrze. Od 2006 roku prowadzi w Warszawie własną pracownię.
42
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@idearchitektura.pl TEL.: +48 601 27 86 19
Ulubiony pomysł... Lubię tapety strukturalne. Pięknie załamują światło, są tańsze i łatwiejsze w aplikacji od tynków strukturalnych, a duży wybór pozwala na aranżacyjną swobodę.
Najprostszy pomysł... Neutralna, minimalistyczna aranżacja wnętrza - licowane szafy, gładkie bryły, gładkie powierzchnie nowoczesnych mebli w zabudowie zmiksowane ze starymi, drewnianymi barokowymi meblami.
Najgorszy pomysł... Obniżone sufity z karton-gipsu z halogenkami; dziwne struktury i zdobienia na sufitach; wszystko, co jest niefunkcjonalne i tandetne, np. wnętrza glamour z pseudokryształkowymi lampami, które szybko się kurzą i brudzą a moda na nie przemija.
Wczytywanie rekomendacji...