zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

IdeArchitektura

Szymon Zgorzelski IdeArchitektura
PROJEKTANT WNĘTRZ
Szymon Zgorzelski od kilkunastu lat zajmuje się stylizacją wnętrz. Był szefem działu wnętrz ELLE, stylistą magazynów Elle Decoration, Dom&Wnętrze i Dobre Wnętrze. Od 2006 roku prowadzi w Warszawie własną pracownię.
42
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
info@idearchitektura.pl TEL.: +48 601 27 86 19
Ulubiony pomysł... Lubię tapety strukturalne. Pięknie załamują światło, są tańsze i łatwiejsze w aplikacji od tynków strukturalnych, a duży wybór pozwala na aranżacyjną swobodę.
Najprostszy pomysł... Neutralna, minimalistyczna aranżacja wnętrza - licowane szafy, gładkie bryły, gładkie powierzchnie nowoczesnych mebli w zabudowie zmiksowane ze starymi, drewnianymi barokowymi meblami.
Najgorszy pomysł... Obniżone sufity z karton-gipsu z halogenkami; dziwne struktury i zdobienia na sufitach; wszystko, co jest niefunkcjonalne i tandetne, np. wnętrza glamour z pseudokryształkowymi lampami, które szybko się kurzą i brudzą a moda na nie przemija.
Wczytywanie rekomendacji...