TAILORMADE

 TAILORMADE
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Pracownia Tailormade została założona w 2013 roku. Prowadzi ją Monika Adamczyk-Rokicka, która jest również współwłaścicielką showroomu z meblami i artykułami wnętrzarskimi Bits & Pieces
46
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
kontakt@tailormade.pl TEL.: +48 513 226 667
STRONA
tailormade.pl
Ulubiony pomysł... Otwarcie przestrzeni z wykorzystaniem naturalnych elementów konstrukcyjnych - drewnianych belek i czarnych, metalowych okuć, dzięki czemu powstaje klimatyczne wnętrze z charakterem. Takie przestronne pomieszczenie można umownie podzielić na kilka stref - sypialnię, biuro, część wypoczynkową, dzięki czemu staje się bardziej funkcjonalne.
Najprostszy pomysł... Wykorzystanie elementów zgodnych z zainteresowaniami właściciela mieszkania, aby stworzyć coś niepowtarzalnego we wnętrzu. Może to być tapeta z motywem, obraz czy po prostu oryginalny przedmiot. Coś, co podkreśli wyjątkowość i indywidualizm przestrzeni.
Najgorszy pomysł... Nadmiar dodatków i przesadna ilość dekoracji. Można skorzystać z mebli czy przedmiotów w określonym stylu, ale należy unikać zbytniej dosłowności. Czasem mniej znaczy więcej.
Wczytywanie rekomendacji...