zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Tektura Studio

 Tektura Studio
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Autorska pracownia Tektura Studio została założona przez Katarzynę Denst w 2015 roku. Jej właścicielka działa na rynku architektury od 2011 roku i zajmuje się projektowaniem zarówno wnętrz prywatnych, jak i usługowo-biurowych.
25
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
katarzyna@tekturastudio.pl TEL.: +48 791 959 799
Ulubiony pomysł... Pomysł rodzi się po spotkaniu z inwestorem i jest najczęściej próbą odpowiedzi na jego potrzeby. Pomysł ewoluuje wraz z projektem, jednak często zdarza się, że wracamy z klientem do pomysłu pierwotnego, który okazuje się najbardziej trafionym.
Najprostszy pomysł... Duże lustro, które powiększa optycznie. Oprawione w drewnianą ramę ociepli wnętrze, nada mu przytulności.
Najgorszy pomysł... Wszelkiego rodzaju łuki w łączeniu podłóg. Sufity podwieszane w formie krzywizn nie mających odwzorowania w reszcie wnętrza.
Wczytywanie rekomendacji...