zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Twój Kwadrat

 Twój Kwadrat
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Twój Kwadrat to pracownia architektoniczna założona przez Karolinę Kobosko. Biuro powstało w 2012 roku, ale jego założycielka działa na rynku architektury od roku 2008. Jej droga zawodowa ewoluowała od projektów wielkokubaturowej architektury do mniejszych i bardziej kreatywnych wnętrz. Biuro projektuje powierzchnie zarówno komercyjne, jak i prywatne.
19
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@twojkwadrat.com TEL.: +48 512 088 066
Ulubiony pomysł... Aby wnętrza były przyjazne, muszą być spójne. Dlatego z głową sięgamy po wszelkie rynkowe trendy i dopasowujemy je do potrzeb użytkowników. Przy projektowaniu główny nacisk kładziemy na funkcjonalność przestrzeni, dopiero później „ubieramy ją” w materiały wykończeniowe.
Najprostszy pomysł... Bardzo chętnie korzystamy z luster. Potrafią nie tylko genialnie powiększyć przestrzeń, ale również zmienić jej proporcje i dodatkowo ją doświetlić.
Najgorszy pomysł... Stawiamy na naturalne materiały, które dodają szlachetności wnętrzu. Nie ma nic gorszego niż kamień imitowany przez fototapetę czy plastik udający szkło.
Wczytywanie rekomendacji...