zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

TZA ARCHITEKCI

 TZA ARCHITEKCI
ARCHITEKCI WNĘTRZ
TZA to dwójka architektów: Ola Targońska i Marcin Zadrożny. Pracownia powstała w 2010 roku. Zajmuje się architekturą i projektowaniem wnętrz.
24
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@tzarch.pl TEL.: +48 504 320 500
STRONA
www.tzarch.pl
Ulubiony pomysł...

Meble – ściany. Gdy do dyspozycji jest ograniczona przestrzeń, warto zastanowić się, czy zamiast wydzielać pomieszczenia ścianami, nie można w tym celu wykorzystać mebli. Już kilkanaście centymetrów głębokości może służyć do schowania rzeczy, na które będzie brakowało miejsca gdzie indziej. Wykonywane na wymiar zabudowy pozwalają wyeksponować ulubione przedmioty albo schować te, których nie chcemy mieć na widoku. Meblowe ściany sprawdzają się też świetnie, gdy tworzą obramowanie wokół okna, podkreślając kadrowany widok.

Najprostszy pomysł...

Ciepły odcień bieli. Jeśli budżet nie pozwala na szaleństwa, a stary wystrój jest przytłaczający i niespójny, wystarczy wiaderko farby. Jasne, monochromatyczne, ale przyjemnie ciepłe wnętrze pozwala lepiej wyeksponować to co ważne – obraz, fragment dekoracyjnej ściany, jeden szczególny mebel.

Najgorszy pomysł...

Ani skrawka pustej ściany. „Przeprojektowanie” wnętrza zwykle sprawia, że jest ono przytłaczające – nie ma miejsca na modyfikacje, na dodanie rzeczy, które z czasem będą nam bliskie. Więcej luzu!

Wczytywanie rekomendacji...