Vibo Studio

 Vibo Studio
ARCHITEKTKA
Vibo Studio to młode łódzkie biuro projektowe stworzone przez doświadczonych architektów, od lat działających w branży dekoratorskiej i budowlanej. Prowadzi je Anna Zbudniewek-Nowicka, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Łódzkiej.
20
LOKALIZACJA
Łódź
KONTAKT
biuro@vibostudio.pl TEL.: +48 795 216 687
Ulubiony pomysł... Wprowadzenie do aranżacji nietypowego elementu, najlepiej "oversize", który wbrew logice wizualnie powiększa przestrzeń. Może to być lampa z przeskalowanym abażurem, wielkoformatowy obraz, olbrzymi zegar albo wyrośnięte drzewko pomarańczy.
Najprostszy pomysł... Geometryczny wzór, np. chevron w postaci tapety lub namalowanej z szablonu aplikacji na pojedynczych ścianach w małych pomieszczeniach (jak w.c.) czy we wnękach stanowi element zaskoczenia i dodaje wystrojowi niepowtarzalnego uroku. Niezawodnym sposobem na powiew świeżości i elegancji we wnętrzach są ozdobne rośliny doniczkowe bądź cięte kwiaty w wazonach.
Najgorszy pomysł... Pozostawienie "gołych" okien. Nie każdy z nas ma wieczorem widok na Nowy Jork, a "czarne lustro" w ramie z białego PCV odbierze ciepło i komfort nawet najbardziej nastrojowemu wnętrzu. Dlatego nasze projekty zawsze uwzględniają przemyślaną aranżację okna (rolety rzymskie, żaluzje, zasłony, itp).
Wczytywanie rekomendacji...