zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o. o. z siedzibą
w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Warsztat Wnętrza

 Warsztat Wnętrza
ARCHITEKTKI WNĘTRZ
Pracownia Warsztat Wnętrza powstała we wrześniu 2012 roku w Warszawie. Prowadzą ją Ewa Sołonin i Joanna Alexandrowicz.
43
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
kontakt@warsztatwnetrza.pl TEL.: +48 505 209 509 +48 606 896 805
Ulubiony pomysł... Odkryta, pomalowana cegła. Kolor nadaje cegle przytulności i charakteru. Ostatnio użyłyśmy do jej pomalowania farby olejnej o wysokim połysku – ściana zyskała połysk, co podkreśliłyśmy oświetleniem ledowym.
Najprostszy pomysł... Farby do malowania płytek łazienkowych lub kuchennych – dzięki nim można tanio odmienić wnętrze i szybko nadać mu inny charakter. To prosty sposób na zmianę płytek bez ich skuwania. Płyta OSB jako alternatywa dla do drogiego mdf-u. Z OSB można zbudować np. siedzisko z wygodnymi poduchami, które spełni funkcję schowka na rzeczy o większych gabarytach. Jedna ze ścian pomalowana na zdecydowany kolor lub pokryta tapetą w ulubionych barwach. Oświetlenie ledowe w łazience bez okna - obecnie dostępne są ledy z pilotem, który zmienia kolor światła i stwarza atmosferę odpowiednią do nastroju właściciela.
Najgorszy pomysł... Stosowanie żywych kolorów na wszystkich ścianach – to wizualnie pomniejsza wnętrze. Układanie płytek w łazienkach i małych WC do samego sufitu, co stwarza klaustrofobiczne wrażenie.
Wczytywanie rekomendacji...