Widawscy Studio Architektury

 Widawscy Studio Architektury
ARCHITEKCI WNĘTRZ
Pracownia Widawscy Studio Architektury powstała w 2008 roku. Zespół projektowy tworzą Katarzyna i Tomasz Widawscy.
32
LOKALIZACJA
Dąbrowa Górnicza
KONTAKT
studio@widawscy.pl TEL.: +48 692 691 908
Ulubiony pomysł... Białe ściany i sufity – są doskonałą bazą dla wnętrz o różnej stylistyce. Biel jest doskonałym tłem zarówno dla klasycznych jak i minimalistycznych dodatków. W zestawieniu z kolorem wzmacnia jego intensywność, a barwa minimalizuje surowość bieli. Białe wnętrza podkreślone żywym kolorem stają się wyraziste i zyskują osobowość. Biel w połączeniu z czernią stworzy wnętrze wytworne o ponadczasowym designie, a z drewnem nadaje przestrzeni elegancji i ciepła. Deska podłogowa ułożona na ścianie. Dzięki zastosowaniu tej samej deski podłogowej na podłodze i ścianie uzyskamy ciekawy efekt przestrzenny i oryginalne wykończenie ściany we wnętrzu. Drzwi wewnętrzne w kolorze ścian - porządkują wnętrze nie wprowadzając dodatkowych podziałów.
Najprostszy pomysł... Ciekawy sposób na dekorację sypialni, to zasłona w jednolitym kolorze umieszczona na ścianie za zagłówkiem – na jej całej szerokości lub na szerokości łóżka. Ten zabieg sprawia, że wnętrze staje się przytulne i zyskuje oryginalną dekorację. Charakter stołu lub stolika kawowego można zmienić poprzez wymianę blatu, np. na blat z płyty OSB - surowy lub pomalowany farbą w dowolnym kolorze. Gdy wnętrzu brakuje przysłowiowej „kropki nad i” można udekorować je grafikami w ramach. Nadadzą przestrzeni indywidualnego charakteru. Grafiki można wykonać samemu (np. z wycinków magazynów lub w programie komputerowym) lub kupić gotowe.
Najgorszy pomysł... Mdła i nudna „bezpieczna” beżowo - kremowa kolorystyka wnętrza bez mocnego akcentu. Dosłowne kopiowanie stylów historycznych z wnętrz poprzednich epok. Dekoracyjny, podwieszany sufit.
Wczytywanie rekomendacji...