zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

Wierszyłłowski i Projektanci

 Wierszyłłowski i Projektanci
ARCHITEKCI
Swoją poznańską pracownię Mikołaj Wierszyłłowski założył w 2001 roku. Dziś razem z Amitem Morem, Dorotą Jaśkiewicz, Anną Winną, Krzysztofem Posmykiem, Anną Kolesińską, Kingą Knajp, Pawłem Pankiem, Martą Perlik projektuje wnętrza prywatne i publiczne oraz formy przemysłowe w pracowni Wierszyłłowski i Projektanci.
34
LOKALIZACJA
Poznań
KONTAKT
pracownia@wierszyllowski.com TEL.: +48 61 665 87 17
Ulubiony pomysł... Wierzę, że przestrzeń w jakimś sensie podpowiada rozwiązania. Trzeba pamiętać, dlaczego zdecydowaliśmy się zamieszkać w tym właśnie miejscu. Czy powodem był układ funkcjonalny, widok za oknem, charakter dzielnicy, urok i charakter wnętrza. Dlaczego wybraliśmy to właśnie miejsce. Jeśli będziemy to wiedzieć, wtedy nie pozostaje nam nic innego, jak wyeksponować i podkreślić tą właśnie najważniejszą dla nas cechę.
Najprostszy pomysł... Kolor i deseń to niełatwa sprawa, a łączenie odmiennych wzorów to już wyższa szkoła jazdy. Najprostszym pomysłem jest zastosowanie monokoloru i gładkich powierzchni, szczególnie gdy chcesz łączyć różnorodne formy. Choć może wydaje się nudne, to proste rozwiązanie jest bezpieczne, szczególnie gdy nie czujesz się zbyt pewnie na projektowym polu.
Najgorszy pomysł... Laminaty udające drewno, płytki naśladujące marmury, tynki na wzór betonowych ścian - jeśli z jakichś szczególnych powodów nie musisz - nie udawaj. To naprawdę nie jest łatwe, a dobra kopia nie jest wiele tańsza od oryginału. Tańsze materiały mają wiele uroku, gdy użyjesz ich we właściwy sposób.
Wczytywanie rekomendacji...