zapisz się do newslettera
bądź na bieżąco otrzymuj
  • Aktualne promocje i rabaty
  • Inspiracje wnętrzarskie
  • Pomysły i porady
zapisz
Schowaj
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej przez Leroy - Merlin Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72 środkami komunikacji elektronicznej, z których przesyłania w każdej chwili mogę zrezygnować, lub dokonać zmiany swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji. więcej
dołącz do naszego newslettera
zapisz się

WZ Studio

 WZ Studio
ARCHITEKTKI WNĘTRZ
WZ Studio to pracownia architektury wnętrz prowadzona przez dwie kreatywne projektantki: Małgorzatę Liebhart i Adę Skwira. Studio działa od 2014 roku i specjalizuje się w projektach wnętrz, mebli oraz tzw. małej architektury.
44
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
kontakt@wzstudio.pl TEL.: +48 502 754 988 +48 500 070 957
STRONA
wzstudio.pl
Ulubiony pomysł... Głównym celem przy realizacji projektów jest znalezienie równowagi pomiędzy funkcjonalnością i estetyką. Istotnym elementem dobrego projektu jest ergonomiczne i praktyczne wykorzystanie przestrzeni. I tymi przesłankami staramy się kierować.
Najprostszy pomysł... Optyczne powiększanie przestrzeni poprzez zastosowanie jasnych barw oraz luster. Sprytne wykorzystanie każdego centymetra przestrzeni na ukryte zabudowy. Dobrze wiemy, jak wiele miejsca potrzebujemy na składowanie.
Najgorszy pomysł... Zbyt wiele faktur, materiałów, wzorów w jednym wnętrzu. Co za dużo, to niezdrowo.
Wczytywanie rekomendacji...