Yesdesign

 Yesdesign
ARCHITEKTKA WNĘTRZ
Yesdesign to autorska pracownia Justyny Ziółkowskiej. Firma działa od 2010 roku i zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych.
26
LOKALIZACJA
Warszawa
KONTAKT
biuro@yesdesign.pl TEL.: +48 604 607 035
Ulubiony pomysł... Pamiętaj o symetrii – ona pięknie porządkuje przestrzeń i czyni ją elegancką. Nie wprowadzaj zbyt wielu elementów dekoracyjnych – mniej znaczy więcej. Postaw na przedmioty, które do wnętrza wprowadzają konkret. Jeśli masz bogatą kolekcję np. obrazów, lepiej wieszaj je na zmianę, staraj się przearanżowywać mieszkanie zamiast tworzyć z niego lamus.
Najprostszy pomysł... Nie wprowadzaj, zwłaszcza na małej powierzchni, różnych rodzajów materiałów na podłodze. Jeden we wspólnej przestrzeni optycznie ją powiększy. Efekt ten wzmocni układanie materiału tak, aby powstała kompozycja otwarta, np. deski ułożone ukośnie. Miejsce do przechowywania planuj tam, gdzie architektura pomieszczenia daje naturalny kontekst. Unikniesz kuriozalnych konstrukcji i brył w przestrzeni. Wprowadzaj wielkoformatowe lustra – dodają elegancji i powiększają optycznie przestrzeń. Montując na nich lampy, spotęgujesz efekt. Pamiętaj tylko, aby ich element montażowy był elegancki, ponieważ nieestetyczne wykończenie, odbijając się w tafli lustra, będzie raziło podwójnie.
Najgorszy pomysł... „Przebieranie” mieszkania w wielkiej płycie w staropolski dworek. Jeśli masz takie zamiłowania, postaw na kilka elementów w tym stylu. Konstruowanie mebli z płyty g-k, podświetlonych punktowo – mieszkanie to nie sklep.
Wczytywanie rekomendacji...